Propolisová tinktura

Propolis se hodí všude tam, kde nás trápí bakterie, viry, plísně nebo kvasinky. Je známý pro své hojivé účinky a vytváří na postiženém místě ochranný film. Tinktura v 80% konzumním lihu.


Včelí balzám

Univerzální mastička s propolisem, která patří do každé kabelky, batůžku i lékárničky :-) Potěší suché rty i ruce, namasíruje bolavá místa, ošetří oděrky, popáleniny, bodnutí hmyzu, ekzém, opar, vředy, bradavice... Prostě včelék.


Tělové máslo

Tuhá ochranná mast vhodná k pravidelnému ošetření suché pokožky, jako jsou lokty, kolena, namáhané ruce. Chrání před mrazem. Vysoký podíl včelího vosku zabraňuje vysoušení kůže a omezuje smývání masti.


Voštinka

Lihový extrakt z larev zavíječe voskového. Používá se při potížích se srdečně-cévním systémem a plicních onemocněních, při zvýšené hladině cholesterolu aj.


Trubčí pramen

Trubčí mléko obsahuje hormony testosteron, progesteron a estradiol, dále vitamíny, lipidy, stopové prvky, aminokyseliny a bílkoviny. Užívá se při terapii endokrinního, kardiovaskulárního systému a při poruchách mužské reprodukce. Tinktura v 80% lihu.


Krém se včelím jedem

Včelí jed je známý pro své léčivé účinky na pohybový aparát. Tradičně se užívá na revmatické potíže, bolesti svalů a kloubů, zánětlivá onemocnění i mnohé jiné. Působí na lupénku, opary (používat mimo akutní fázi), jizvy, křečové žíly, dokonce i na vrásky dámy! Použití ve formě krému je komfortní a bezpečné.


Dárkové krabičky

Výběr těch nejlepších produktů v dárkovém balení. Základ vaší přírodní lékárničky.

VČELAŘSTVÍ KŘÍŽ
Včelék Tobě
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!