Voskované ubrousky

Pro všechny milovníky přírody, ekologie, zero waste a vůbec krásných věcí, tu máme voskované ubrousky - pochopitelně z pravého vosku našich včeliček.  Zabalí sváču na výlet, nakrojený ananas, ochrání i kus sýra nebo koláč. Jdou bezvadně tvarovat a jsou to držáky! Potraviny chrání před vyschnutím, okoráním, plesnivěním, prodlužují trvanlivost. Používat se dají pořád dokola, stačí je jen opláchnout.


Vosk na tvoření

Nezbytná surovina pro mastičkáře, ale i na spoustu jiného tvoření. Domácí masti dodá tuhost, lépe se pak mast drží na pokožce a nepůsobí tak olejově. Současně má vosk i ošetřující a hojivé účinky. Orientační dávkování (dle tuhosti ostatních surovin) je cca 4% masťového základu.


Svíčky

Pravý včelí vosk je nejvhodnější materiál, který lze k výrobě svíček použít. A to jak z ekologických, etických i zdravotních důvodů. Narozdíl od parafinových svíček neobsahuje syntetické vůně, produkty petrochemického průmyslu a jiné dráždivé látky. Spalování a dýchání éterů svíček z pravého včelího vosku je dokonce zdraví prospěšné. Přirozeně příjemně voní. 

VČELAŘSTVÍ KŘÍŽ
Včelék Tobě
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!